STEPSOFT YAZILIMA HOŞGELDİNİZ ..! SİZ DÜŞÜNÜN BİZ YAZALIM.

  • bt@stepsoft.com.tr
  • Çekmece, Empire Sitesi Yanı Sınav Koleji Karşısı, 522.Sokak No:1 Kat:3
Stepsoft-Web-Tasarım-Hizmeti

Hizmet Adı:

Hosting ve Domain Hizmetleri

Türkiye'de Web Hosting

Güvenilir, modern ve yüksek performanslı web hosting hizmeti. 2022 model yenilenen altyapısı ile şimdi daha da hızlı. 2.000 müşterimizin güvenine sahibiz.

Hostin Anlamı Nedir?

Hosting; kişi ve organizasyonlara ait web sitelerinin ve sayfalarının kesintisiz şekilde internet üzerinde yayınlanmasını sağlayan bir web sitesi yayınlama hizmetidir. Güvenilir, modern ve yüksek performanslı web hosting hizmeti. 2022 model yenilenen altyapısı ile şimdi daha da hızlı. 120.000 müşterimizin güvenine sahibiz.

Hosting Kullanım Amacı Nedir?

Web sitesi sahipleri, web sitelerine her zaman ulaşılabilmesini istiyorsa, öncelikle hosting hizmetinden yararlanmalıdır. Örnek vermek gerekirse; internet üzerinde satış yapan e-ticaret platformları, blog sayfası sahipleri ya da forum sitelerinin tamamında hosting desteği bulunur.

Hosting hizmeti, birçok özelliği bünyesinde barındırır. Sayfanın hızlı şekilde yüklenmesi, sayfadaki içeriklerin kopyalanmaması ve çeşitli güvenlik tedbirleri, bu barındırma hizmetlerinin sağladığı avantajlar arasında sayılabilir. Kaliteli bir hosting hizmetinden yararlanmanız, sistemdeki veri kayıplarının da önüne geçmenizi sağlayarak size güvenli bir platformda hizmet vermenizi sağlar.

Yüksek Performans ve Tam Kontrol Sunan VDS Sunucu Avantajları

Benzersiz VDS Server Özellikleri

VDS Server Nedir?

VDS sunucu, ana sunucu kaynaklarının sanallaştırma yöntemiyle donanımsal olarak bölündüğü bir yapıda, sunucular birbirinden tamamen bağımsız hale gelir. Tahsis edilen işlemci ve RAM kaynakları, başkaları tarafından kullanılamaz. Böylece aşırı kaynak kullanımı ve saldırı gibi durumlardan diğer sunucular etkilenmez.

Dedike Sunucu Kaynağı

Sunucu donanım kaynaklarının sanal değil, dedike olarak ayrıştırıldığı yapı ile benzersiz performansı yakalayın.

Kesintisiz & Yedekli Altyapı

Tüm risk senaryoları için yedeklenmiş enerji, donanım ve network altyapısı ile beklenmedik süprizler yaşamayın.

Ücretsiz Kontrol Paneli

VDS sunucular ile birlikte ücretsiz sunduğumuz CyberPanel kontrol paneli ile web sitelerinizi yönetin.

Genişletilebilir Kaynaklar

İhtiyacınız olan sunucu paketini satın alın, donanım ve yazılım ihtiyaçlarınız kapsamında kaynaklarınızı arttırın .

Garantili Donanımlar

İhtiyaç veya arıza anında, garantili donanımlar en kısa sürede ücretsiz olarak sağlanır.

Web Yazılım Hakkında Merak Edilen Sorular

Alan adı nedir? ?

Bir alan adı , web sitenizin çevrimiçi adresidir. IP adresi, herhangi bir cihazdan veya konumdan web sitelerine erişmek için İnternet genelinde kullanılan benzersiz bir sayı ve diğer karakter dizisidir. Alan adını telefonunuzdaki bir iletişim numarası gibi düşünün. Bir tarayıcıya bir dizi karmaşık sayı (IP adresi) yazmak yerine, bir alan adı yazarsınız. Bir alan adını birçok benzersiz TLD izleyebilir ve bu da size çevrimiçi ortamda öne çıkma şansı verir.

Alan adımı nasıl seçmeliyim?

Bir alan adı seçmek, web siteniz için önemlidir çünkü markanızı veya işletmenizi çevrimiçi ortamda temsil eder. Ziyaretçilerin web sitenize kolayca erişebilmesi için alakalı anahtar kelimeler içeren kısa bir alan adı seçmenizi öneririz. Alan adınız harf, sayı veya kısa çizgi içerebilir, ancak hatırlaması ve bir web tarayıcısına yazmasını kolaylaştırmak için herhangi bir özel karakterden kaçınmak isteyeceksiniz.

Neden bir alan adına ihtiyacım var?

Alan adınız, çevrimiçi adresinizi sağlamlaştıran, IP adresi adı verilen bir dizi harf ve rakamdan oluşur. Alan adları yalnızca markanıza veya işinize güvenilirlik katmakla kalmaz, aynı zamanda ziyaretçilerin sizi çevrimiçi bulmasına da yardımcı olur. Markalı bir web sitesine sahip olmak, işletmenize ziyaretçi çekmeye yardımcı olabilir. Pazarlama yoluyla çevrimiçi görünürlüğünüzü artırabilir ve SEO yardımıyla arama motorlarında daha üst sıralarda yer alabilirsiniz. Bir alan adı olmadan, insanların IP adresinizi hatırlaması gerekir. Bunu hatırlamak kafa karıştırıcı olabilir veya kolayca unutulabilir ve sonuçta web sitenizin hedef kitlesini büyütmenizi engelleyebilir.

Alan adımı Stepsoft'a transfer edebilir miyim?

Evet, Stepsoft ile bir hosting planı satın aldıktan sonra alan adı aktarma işlemi kolaydır. Transferi yapmak ve alan adınızı Stepsoft hesabınızdan kullanmaya başlamak için kontrol panelinizdeki talimatları uygulamanız yeterlidir .

VDS ile VPS Sunucu Arasındaki Farklar Nelerdir?

Stepsoft'un gelişmiş sunucu alt yapısının sunduğu üstün performans, %100 SSD bulut disk ile kurgulanmış sanallaştırma teknolojisi ve hazır uygulama desteği ile günümüzde VPS ve VDS arasında bir teknoloji farkı bulunmamaktadır.

VDS Sunucu Fiyatları Nasıl Değişir?

Stepsoft, VDS server fiyatlarında en önemli değişken tercih ettiğiniz donanımlar olacaktır. Normal disk yerine SSD disk tercih ettiğinizde fiyat artacaktır. Ayrıca kullanılan işlemci modeli, ihtiyacınız olan bellek boyutu da bir diğer önemli etkendir.

Hosting firmanızdan memnun değil misiniz?

Bize Ulaşın, işletmenize uygun olacak uygun paketi belirleyelim

Teklif İste
Stepsoft