STEPSOFT YAZILIMA HOŞGELDİNİZ ..! SİZ DÜŞÜNÜN BİZ YAZALIM.

  • bt@stepsoft.com.tr
  • Çekmece, Empire Sitesi Yanı Sınav Koleji Karşısı, 522.Sokak No:1 Kat:3
Stepsoft-Web-Tasarım-Hizmeti

Hizmet Adı:

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Güçlü bir kurumsal kimlik duygusu, şirketin pazardaki varlığını arttırır. Bir kalabalığın içinde Ben’i tanımlar ve sizi eşsiz ve özel kılar. Kurumsal bir kimlik, müşterilerin belirli bir markaya olan bağlılığını ve onlar için ne anlama geldiğini yansıtır. Fhome, bir şirket için logolar, ticari markalar, isimler ve diğer ilgili şeyler şeklinde kurumsal kimliğin önemini kavrar. Nihayetinde bağlılığını ve tanınmasını geliştirmeye yardımcı olan şirketin itibarını oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Kurumsal E-mail Hizmetleri

Her birey veya kuruluş @gmail.com, @outlook.com, @hotmail.com, @yandex.com gibi uzantılı mailleri microsoft, google, yandex mail hizmetlerinden rahatlıkla edinebilirler. Üstelik bu maillerin kullanımı da kurulumu da kolaydır. Durum böyleyken bireyler ve kuruluşlar firmaniz@gmail.com yerine info@firmaniz.com mail adresini kullanmayı tercih ederler. Çünkü info@firmaniz.com mail adresi firmanıza özgüdür. Firmanın kurumsal e-mail adresidir. Tüm kurumsal şirketler veya kurumsallık yolunda ilerleyen şirketler kurumsal e-mail kullanmaktadır. İster firmanıza ait mail server ile firmanızın maillerini kullanın, isterseniz microsoft exchange, gmail, yandex üzerinden info@firmaniz.com mail adresine istediğiniz yerden erişim sağlayın. Pop, Imap, gönderilen öğeler, taslaklar, görevler, notlar ve daha fazlası...

LOGO TASARIMI

Logo, şirketin kurumsal imajının ve kimliğinin ayrılmaz bir parçasıdır. Mükemmel tasarlanmış logo değerlerinizi, hedeflerinizi, kişiliğinizi ve farklılığınızı ifade eder. Fhome, hedeflerinizi, fikirlerinizi ve kişiliğinizi gösteren özelleştirilmiş logo tasarımı sunmaktadır. Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek ve size pazarda doğru miktarda görünürlük sağlamak için etkili bir logo tasarımı tasarlıyoruz.

E-MAİL ŞABLON TASARIMI

Çekici bir e-mail tasarımına sahip bağımsız reklamlar, hedeflenen potansiyel müşterilere veya mevcut müşterilere gönderilir.Fhome, fikirlerinizi müşterilerinize etkili mesajlar gönderebilecek ilgi çekici bir ilan haline getirmenize yardımcı olur.

SOSYAL MEDYA KONSEPT TASARIM

Sosyal medya stratejinizin potansiyelini geliştrimenize yardımcı olacak kararlar almanızı sağlayacaktır. Pazarlama stratejilerinin nüanslarını anlıyoruz ve marka imajınızı geliştirmek ve maksimum dönüşüm elde etmek için en iyi tasarım stratejisini geliştiriyoruz.

KATALOG TASARIM

Ürünlerinizi müşterilere daha iyi yansıtmak için tasarımın ön planda olduğu ürün kataloğu ile rakiplerinizden bikaç adım önde olabilirsiniz.

BROŞÜR TASARIMI

Fhome, işletmenizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin öne çıkan özelliklerini kapsayan etkileyici bir broşür tasarımı oluşturur. Marka ve kurumsal kimliğinizin açıklayıcı bir temsilini oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Etkili bir broşür tasarımı, hedeflerinizin kapsamlı bir özetini sunmak için çok önemli bir pazarlama aracı olabilir. Sizi ve markanızı farklı kılan fantastik bir tasarımla tanıtım kampanyanızı öne çıkarın.

Kurumsal Kimlik Hizmetine İhtiyacınız mı var?

Proje Üzerinde Birlikte Çalışalım

Teklif İste
Stepsoft