STEPSOFT YAZILIMA HOŞGELDİNİZ ..! SİZ DÜŞÜNÜN BİZ YAZALIM.

 • bt@stepsoft.com.tr
 • Çekmece, Empire Sitesi Yanı Sınav Koleji Karşısı, 522.Sokak No:1 Kat:3
Stepsoft-Mobil-Uygulama-Hizmeti

Hizmet Adı:

Mobil Uygulama Yazılımları

Kurumsal Mobil Uygulama Yazıyoruz

Mobil uygulamalar, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi pazarlamanın yeni bir yolu olabileceği için hedef kitlenize ulaşımınızı ve pazarınızı büyütmenizi sağlayabilir. Ayrıca kurumsal mobil uygulama, yeni kampanyalarınızı hedefinize ulaştırmak için harika bir yol olabilir.

Web mobil yazılım, mobil uygulama geliştirme ve mobil yazılım konularında 15 yıllık bilgi ve birikimi ile size her konuda gelişmiş destek hizmeti vermektedir. Firmamız tarafından en son teknolojik gelişmelerin odağında ürettiğimiz mobil uygulama ve mobil yazılım çözümleri ile hedeflerinize ve isteklerinize uygun uygulama ve yazılım modelleri geliştiriyoruz.

IOS Uygulama Geliştirme

Fhome, Apple Appstore maksimum potansiyelini kullanarak IOS içinde geliştirmeler yapar. Vizyonunuzu gerçek zamanlı bir IOS uygulamasına dönüştürerek IOS’unuzda özelleştirilmiş deneyimler oluştururuz.
  IOS uygulamalarının önemli özellikleri şunlardır:
 • Çekici ve keyifli arayüz
 • Yüksek hızlı tepki
 • Ismarlama fonksiyonlar
 • Kalite

Android Uygulama Geliştirme

Yararlı android uygulamaları işletmelerin operasyonel verimliliğini arttırır. Fhome androd uygulamaları geliştirmek için en kaliteli hizmetleri sunabiliyor, böylece işinizi başka bir seviyeye taşımaya yardımcı oluyor. Mobil uygulamaları sıfırdan tasarlamak ve geliştirmek için sistematik stratejiler kullanıyoruz. Yalnızca mobil iş gücüne çok esnek bir özellik kazandırmakla kalmıyoruz, aynı zamanda söz konusu şirketin çalışma yollarını tamamen anlayan mobil uygulama geliştirme ortağı olarak da hizmet veririz.
  Tarafımızdan sağlanan özel android uygulama kreasyonları şunları içerir:
 • Kolay arayüz
 • Çekici görünüm
 • Duyarlı özellikler,
 • Yüksek hız

Her zaman En İyisini Yapmaya Çalışacağız.

Çalışma Prensibimiz

Uygun Stratejiyi Belirleme

GÖncelikle sizin projelerinizi kendi projemiz olarak görüyoruz, projenizin eksik yönlerini ve artı yönlerini sizinle tartışarak size öneriler sunuyoruz.

Planlama Süreci

Projenizin ticari hedeflerinin gerçekleşmesi için teknik ve stratejik planlamaları yapıyoruz. Çalışma planı ve yol haritasını çıkartıyoruz.

Yazılım Geliştirme

15 senelik web ve mobil yazılım tecrübemizle, enson teknolojik yenilikleri kullanarak projelerinizi sizin ihtiyaçlarınıza göre yazıyoruz.

Proje Teslimi

Projenizi test ortamında yayına açıyoruz. Beta ortamında gerekli kontrolleri yapıp onayladığınızda hızlıca yayınlıyoruz.

Mobil Uygulama Hizmetine İhtiyacınız mı var?

Proje Üzerinde Birlikte Çalışalım

Teklif İste
Stepsoft